Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji - VELİ YORUMLARI

Demet & Kemal Yüce KUTUCUOĞLU / Can Deniz KUTUCUOĞLU’nun Ailesi

Derslerinde zaten başarılı olan oğlumuzun hem fiziki imkânları hem kültürel/sportif faaliyetlerindeki olanakları ve de yabancı dil eğitimindeki farkı nedeniyle bu güzel okulda okumasından memnunuz. Öğretmenlerimiz gerçekten çok ilgili ve yetkin. Teşekkür ederiz. 

Mustafa EROĞLU / Deniz EROĞLU’nun Babası

Yeni bina ile okulun artık kurumsal bir kimliğe kavuştuğu kanaatindeyim. Okul gibi bir okul. 

Aylin KARALEZLİ / Cansu KARALEZLİ’nin Annesi

Fiziki koşulları iyi olan bir okul olmasından dolayı memnunum. Eğitim ve öğretiminde bununla beraber gelmesinden mutlu olacağım.  

Münevver & Erkan HARIKCI / Mehmet Yakup Doğudan HARIKCI’nın Ailesi

Fiziki imkânları, ingilizce ders saatleri açısından oldukça iyi bir okul. Akademik derslerin dışında Sportif, Kültürel ve Sanatsal anlamda öğrencilerin kendilerini tanıyıp sanatçı ve sportif kişiliklerini de ön plana çıkarabilecekleri yeterliliğe sahip.

Kıymet KAPÇI / Mustafa KAPÇI’nın Annesi

Oğlumuzun daha iyi eğitim bir eğitim almasını istediğimiz için, fiziki şartlarıyla, faaliyetleriyle ve her yönden daha iyi olacağını düşündüğümüzden dolayı Datça’dan Muğla’ya bu güzel okul için geldik. 

Nurşin KÜLCÜ / Arda & Ayça KÜLCÜ’nün Annesi

Özel Muğla Teknoloji ve Kültür Okulları’nda oğlumun 3. Senesi. Kızım da bu sene 6. Sınıfa başladı. Öğretmenlerin hepsi, öğrenci-öğretmen ilişkisindeki ölçüyü çok iyi koruyan, disiplinli, öğrenciyi iyi gözlemleyen donanıma sahip. Bu nedenle güvenle çocuklarımızın eğitimini onlara emanet ettik. Farklı, çocuklara yaklaşımlarında da örnek bir okul olarak takdir ve minnet duygularımızı hak ediyor. 

  
 Değerli velilerimiz sizler de [email protected] adresimize göndereceğiniz yorumlarınızı ve fotoğraflarınızı sitemizde kısa bir süre içerisinde görebilirsiniz...