TEK Koleji "İdari Kadromuz"

1958 Emirdağ doğumlu, evli ve iki çocuk babasıdır. Isparta Eğitim Enstitüsü, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümü mezunudur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Coğrafya Bölümünde lisans tamamlamıştır. Muş ili Varto ilçesi, Kocaeli-Kandıra Lisesi ve Muğla'da ortaokul ve farklı liselerde görev yapmıştır. Muğla 75. Yıl Fen Lisesinde Kurucu İdareci olarak görev yapmıştır. İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğünde görev yapmakta iken 2007 yılında emekli olmuş ve Sınav Dergisi Dershanesindeki müdürlük görevine başlamıştır. Sınav Dergisi Dershanesinin, Özel Muğla Teknoloji ve Kültür Kolejine dönüşmesinden sonra okulumuzda da müdürlük görevine devam etmiştir. Halen; Özel Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji Okulları Genel Koordinatörü olarak görevine devam etmektedir. Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığınca, çeşitli konularda açılan yirmi altı "Hizmet İçi Eğitime" de katılmıştır.

 


1956 Muğla doğumlu. 1974 Muğla Ticaret Lisesini, 1978 Ankara Ticaret ve Turizm Yüksek Öğretmen Okulu İşletme Muhasebe bölümü mezunu. 1979 Muğla Ticaret Lisesinde göreve başladı. 1992 tarihinden 2006 tarihine kadar Muğla Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü, Müdür Yardımcısı, Proje Koordinatörlüğü bölümlerinde görev yaptı. Mesleki Eğitimi incelemelerinde bulunmak üzere Danimarka'da incelemelerde bulundu. 01 Temmuz 2014 tarihinden itibaren okulumuzda Anadolu Lisesi Müdürü olarak göreve başlamıştır.

 
16.12.1982 Muğla doğumlu. Evli ve bir çocuk sahibi. İlkokul, ortaokul ve liseyi Muğla’da okuduktan sonra  Ankara Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Ortaöğretim Sosyal Alanlar Eğitimi Felsefe Grubu Öğretmenliğinden mezun oldu.  Ankara’da Sınav Dergisi Dershaneleri’nde 2 yıl çalıştıktan sonra 2007 yılında Muğla Sınav Dergisi Dershanesi’nde Rehber Öğretmen olarak çalışmaya başladı.  Bu arada Muğla Üniversitesi  Sosyoloji Bölümünde Tezli Yüksek Lisansa kaydoldu. Ders dönemini tamamladı, tez aşamasında beklemededir.  2010 yılında Özel Marmaris KEV Koleji’nde çalıştı. Edinmiş olduğu sertifikalar; Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Eğitim Sertifikası(MEB-2011),  Yaşam Becerileri Programı Eğitmen Sertifikası(Uluslar arası Lions Quest-2011),  Rehberlik Sertifikası(MEB-2010),   Eğitimciler İçin NLP Gelişim Atölyesi Sertifikası(Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü-2010) 2011 yılında tekrar Muğla Sınav Dershanesi’nde çalıştıktan sonra,  2012 yılında dershaneden özel okula dönüşen  Özel Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji’nin kurucuları arasında yer aldı.  Halen Özel Muğla Teknoloji ve Kültür Okulları’nın  kurucu ortağı ve öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.